Tutaj dowiesz się
więcej o naszej firmie

Poznasz jak powstaliśmy. Jaką drogę przeszyliśmy by być właśnie tutaj. Opowiemy Ci o tym jak pracujemy. O naszym procesie i wartościach jakimi kierujemy się każdego dnia. W skrócie dowiesz się wszystkiego co najważniejsze przy współpracy z nami. Możesz też pobrać nasz PDF z informacjami.

o-nas-top.png

Krótka historia naszego zespołu

Historia naszej agencji sięga 2010 roku. To wtedy postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce, które będzie odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy nie tylko na obszarze Polski. Przez ostatnią dekadę udało nam się nawiązać ciekawe relacje biznesowe z klientami m.in. z Niemiec, Anglii, Norwegii oraz USA.

Nieustannie się rozwijamy. Pogłębiamy naszą wiedzę i zdobywamy kolejne doświadczenia, które przekładają się na ciągłe podnoszenie standardów obsługi. Zależy nam na tym, aby dostarczać rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Strony www oraz aplikacje mobilne uwzględniające specyfikę konkretnej branży to przepis na sukces w biznesie.

Wiemy, jak ogromne znaczenie ma jakość, dlatego nie korzystamy z półśrodków. Nasze witryny i aplikacje mobilne to połączenie wiedzy i doświadczenia programistów z zaangażowaniem w stworzenie wyjątkowego produktu skrojonego na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.


tech-bar.png

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją interaktywną. Działamy przede wszystkim w dwóch obszarach: web design oraz web development. Nasz zespół tworzą interdyscyplinarni specjaliści z ogromnym doświadczeniem branżowym. W naszych szeregach mamy zarówno grafików, jak i programistów.

Zależy nam na tym, aby tworzyć produkty unikalne oraz ponadczasowe. Sięgamy wyłącznie po najnowsze rozwiązania technologiczne, aby oddać w Twoje ręce produkt spełniający najwyższe standardy, zarówno jakościowe, jak i bezpieczeństwa.

Oferujemy Ci kompleksową współpracę. Stworzeniem i wdrożeniem produktu zajmiemy się od A do Z. Otrzymasz stronę internetową wyposażoną w praktyczny i intuicyjny w obsłudze system CMS do zarządzania treścią. Idziemy z duchem czasu – każda z naszych stron jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Technologia RWD to absolutna podstawa dla każdej firmy, która ma na uwadze potrzeby użytkowników o różnych preferencjach.

odff.png

NASZA OFERTAOparta wyłącznie o najnowsze rozwiązania technologiczne

By oddać w Twoje ręce produkt spełniający najwyższe standardy, zarówno jakościowe, jak i bezpieczeństwa.

u_dna_white.svg

Produkt design

Sukces poszczególnego projektu uzależniony jest od tego, czy uda się stworzyć produkt dopasowany do potrzeb użytkownika ...

Dowiedz się więcejicon undefined
u_dna_blue.svg
u_desktop_cloud_alt_white.svg

Aplikacje web

To uniwersalna propozycja na realizację wyznaczonych celów biznesowych. Platformy B2B/B2C, aplikacje React / Angular / Vue ...

Dowiedz się więcejicon undefined
u_desktop_cloud_alt_blue.svg
u_mobile_vibrate_white.svg

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to Twoja szansa na łatwiejszy dostęp do danych, szybszą obsługę klienta. To rozwiązania, które sprawdzą się na ...

Dowiedz się więcejicon undefined
u_mobile_vibrate_blue.svg
u_bug_white.svg

Testy i QA

Testowanie oprogramowania to jedyna metoda pozwalająca wykryć problematyczne obszary i wprowadzić niezbędne ...

Dowiedz się więcejicon undefined
u_bug_blue.svg
u_react_white.svg

Opr. dedykowane

Chcesz otrzymać kompleksową usługę, na którą składa się proces projektowy, badanie potencjalnych użytkowników, kodowanie, ...

Dowiedz się więcejicon undefined
u_react_blue.svg
u_rocket_white.svg

Projekty MVP

Działasz w startupie? Dopiero wchodzisz na rynek z nowym produktem? MVP projects for startups to coś dla Ciebie! Co to takiego ...

Dowiedz się więcejicon undefined
u_rocket_blue.svg
icon slide-prev
icon slide-next

JAK PRACUJEMYZ procesem opartym na sześciu prostych krokach

By było łatwo, bezpiecznie oraz z zapewnieniem jak najlepszej jakości i bezpieczenstwa kodu.

ww.png
1

Analiza projektu

Analiza projektu

Podstawą sukcesu każdego projektu jest odpowiednie przygotowanie i zaplanowanie poszczególnych etapów prac. Zanim zaczniemy działać, dokładnie analizujemy założenia projektu, mając na uwadze Twoje potrzeby oraz oczekiwania.

MASZ PYTANIA?Masz pomysł, który wspólnie możemy zrealizować?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy?

Skontaktuj się z namiicon undefined
dff.png
Group 38.png

NASZE WARTOŚCISą nieodłączną częścią naszego codziennego życia

Dbamy o to abyś to Ty jako nasz klient czuł, że jesteśmy częścią Twojego biznesu. Dlatego cenimy Twoje wartości, a my dbamy o to aby dbać o...

u_channel_add_white.svg

Elastyczność

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Jesteśmy elastyczni. Nie działamy szablonowo – dopasowujemy się do wymagań konkretnego projektu i potrzeb każdego klienta. Analizujemy założenia projektu i szukamy optymalnych sposobów na jego realizację.

Dowiedz się więcejicon undefined
u_channel_add_blue.svg
u_code_branch_white.svg

Wydajność

W naszej codziennej pracy stawiamy na wydajność. Zadowoli nas wyłącznie taki efekt, który będzie realną korzyścią biznesową dla naszego klienta. Określamy ramy czasowe trwania projektu i trzymamy się ustaleń. Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz.

Dowiedz się więcejicon undefined
u_code_branch_blue.svg
u_lock_alt_white.svg

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak kluczowe znaczenie ma bezpieczeństwo. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie do tego, aby tworzyć strony internetowe i aplikacje z zabezpieczeniami na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcejicon undefined
u_lock_alt_blue.svg
u_shield_check_white.svg

Poufność

Dyskrecja to jeden z najważniejszych fundamentów relacji biznesowych. Twoja koncepcja projektowa objęta jest klauzulą tajne/poufne. Pracujemy w atmosferze wzajemnego zaufania. Pamiętaj, jesteśmy po to, aby działać na Twoją korzyść!

Dowiedz się więcejicon undefined
u_shield_check_blue.svg

AUTENTYCZNE OPINIESprawdź co mówią o nas klienci

Dokładamy wszelikich starań do tego by nasze produkty były na jak najwyższym poziomie. Dlatego wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne. I dlatego z wielką radością się nimi dzielimy. Przeczytaj co mówią o nas nasi klienci.

ddf.png
icon slider background
CEO @ ВАРШТАТ ПРАЦІ
Yollia Volska

Współpraca obejmowała następujący zakres: zebranie i analizę wymagań, szacowanie nakładu pracy, stworzenie strony firmowej, konsultacje techniczne z systemu CRM, wdrożenie cyklicznych reklam Facebook ADS. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą. Nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione.

Zarząd @ NewStructure
Członkowie Zarządu

Zrealizowaliśmy wspólnie kilkanaście projektów o różnej skali i wielkości. Polecamy firmę jako zaufanego partnera gwarantującego jakość dostarczonych produktów, wsparcie techniczne oraz terminowość realizacji.

CEO @ GeoDesign
Wiktor Kołodziejczyk

Są bardzo komunikatywni i transparentni w swojej pracy. Podchodzą do zadań wyjątkowo odpowiedzialnie i kierują się zasadami, które są kluczem do odnoszenia sukcesów w realizowanych projektach. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i życzylibyśmy, aby każdy partner biznesowy cechował się taką kulturą i zaangażowaniem…

CEO @ Ingreenvest
Kamil Łaskawiec

Potrzebowaliśmy wsparcia w naszych projektach. Dostaliśmy dedykowany zespół do współpracy. Jest on wysoce kompetentny, dzięki czemu wdrożenie w projekt było błyskawiczne. Bardzo cenimy sobie podejście do biznesu jakie prezentuje firma, gdzie czujemy się jak Partner, a nie Klient jeden z wielu…

icon slide-prev
icon slide-next